Přihlásit Přihlášení
 
Kuchyně
Kuchyňské linky dle specifických požadavků zákazníka
Námi vyrobené kuchyňské linky jsou z laminovaných dřevotřískových desek (LTD) od firmy KRONOSPAN o tloušťce 18 mm, které se vyznačují velmi dobrými vlastnostmi a proto jsou přímo ideální pro použití při výrobě kuchyní i běžného nábytku. Výběr velké škály odstínů a dekorů dřeva je samozřejmostí.

Pracovní desky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek o tloušťce 28 mm a 38 mm s povrchovou úpravou HPL (laminát se speciální vrstvou overlay) a jsou tedy konstruovány pro vysokou zátěž oděrem. Dále se vyznačují zvýšenou odolností proti vlhkosti a teplu. Široký výběr dekorů dřeva a dezénů kamene. K těmto odstínům jsou samozřejmě k dizpozici zadní panely používané místo klasických keramických obkladů.

Kuchyňská dvířka mohou být vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek (LTD) o tloušťce 18 mm (nejlevnější varianta) nebo k našim kuchyním dodáváme plošně frézovaná dvířka či vyrobíme také dvířka z masívu. Velký výběr dekorů dřeva či jednoduchých barev. Veškeré díly jsou standartně olepeny ABS hranami o síle 2mm.

Na vnitřní vybavení používáme komponentový program od firmy BLUM nebo HETTICH, který svou variabilitou a funkčností uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.

Kontaktní email inexwood@seznam.cz
Kontaktní telefon +420 603 508 425
SEO
www.inexwood.cz
2013